דילוג לתוכן ראשי
  אני מיילדת ומומחית בבריאות האישה וזה גם תחום המחקר העיקרי שלי. עד היום חקרתי בעיקר נושאים בתחום כמו: התפתחות תסמונת פוסט טראומטית על רקע חווית לידה טראומטית בקרב יולדות יהודיות וערביות; ידע ועמדות של סטודנטים כלפי אלימות במשפחה; הקשר בין סימני מתיחה בהריון וקרעים דרגה 3-4 בפרינאום והשפעה על שרירי האגן שנה מהלידה; התמודדות מיילדות עם מצבי קיצון, הקשר בין סימני מתיחה בהריון לקרעים בתעלת הלידה. מחקרים אלה תרמו למשל לבניית קורס ארצי להתמודדות במצבי קיצון למיילדות.
תחום מחקר נוסף עוסק בחינוך לסיעוד, בו חקרתי נושאים כמו: הקשר בין נתוני הקבלה לבין ההישגים של הסטודנטים בחוג לסיעוד; הבדלים בתפיסה של סטודנטים ומדריכים קליניים לגבי מדדי ההכנה ותחושת המיומנות לפני ואחרי האימון המתקדם; סיבות לתת דיווח על טעויות או כמעט טעויות של סטודנטים במסגרת ההתנסויות הקליניות; דרכי למידה אלטרנטיביות - מרכז למידה פעיל ומפעיל בנושא הריון ולידה; תהליך הכנת סטודנטים לסיעוד לביצוע ימי בריאות בבתי ספר יסודיים בקהילה; המכללה האקדמית עמק יזרעאל המכללה מקדמת הבריאות הראשונה בישראל – מהלכה למעשה.
במחקריי אני עובדת עם חוקרים נוספים מהחוג לסיעוד, ממ"ב ופסיכולוגיה. שותפה פעילה ומרכזית בכל אחד מהמחקרים.  מספר מחקרים הוגשו לבקשת גרנט מהמכללה.
תחומי המחקר שלי נושקים לתחומי ההוראה. אני מלמדת קורס שנתי בבריאות האישה ומרבית מחקרי עוסקים ותורמים לעולם הידע בתחום כמו גם לעשייה הסיעודית בחדרי הלידה. אני מלמדת גם נושאים כמו היבטים אתיים בבריאות האישה וסמינר בקידום בריאות האישה הקשורים לנושאי המחקר שלי. בנוסף, אני מנחה סמינר בקידום בריאות ומיומנויות אישיות לקידום בריאות הקשורים לעיסוקי בקידום בריאות במכללה ומחקר בתחום.
בשמונה השנים האחרונות אני משמשת כיו"ר ועדת מחקר של ארגון המיילדות הארצי, במסגרתם הובלתי מספר מחקרים שתרמו לעשייה הסיעודית בחדרי הלידה וכן הביאו לבניית קורס השתלמות ארצי למיילדות להתמודדות עם מצבי קיצון. המחקרים הוצגו בכנסים ארציים ובינלאומיים וכן פורסמו בכתבי עת מקצועיים. בחודשים האחרונים ביצענו שני מחקרים בחדרי הלידה בארץ בהקשר למגפת הקורונה ומאמרים נכתבו וכעת בעריכה.
הייתי שותפה בהובלת המכללה להיות מקדמת בריאות ("קמפוס ירוק ובריא"). במסגרת פעילות זו נעשו מספר מחקרים ופעילויות עם סטודנטים וגורמים שונים במכללה ובקהילה. גם פעילות זו פורסמה בכתב עת ישראלי לחינוך וקידום בריאות. כעת אני ממשיכה במחקר על רווחת ובריאות סגל המכללה. ב- 2019 פורסמו הממצאים הראשונים של מחקר זה.
בשנת 2018, במסגרת השתלמות ממושכת, נסעתי לאוגנדה וחקרתי בשיתוף עם חוקרת באוניברסיטת אגה-קאן בקמפלה את התמודדות המיילדות שם עם סטרס בעבודה- השוואה בין מיילדות העובדות בעיר למיילדות העובדות בכפרים(מאמר נמצא בשיפוט). במשך שלושה חודשים עבדתי בבית חולים אזורי כפרי באוגנדה כאחות-מיילדת ובמהלך תקופה זו ראיינתי מיילדות, נשים הרות ויולדות. ספר על תקופת ההתנדבות יצא לאור בחודש יוני 2020 ומאמר על חוויית לידה בצ'יבוגה, אוגנדה פורסם בפברואר 2021. בעקבות התנסות זו בניתי קורס על רפואה גלובלית שיחל בחוג בשנת הלימודים תשפ"ג כקורס בחירה לסטודנטים שנה ד'.

מחקר נוסף בנושא- התמדה ותשוקה למטרות ארוכות טווח (GRIT) כמנבא הצלחה ואי נשירה מהלימודים של סטודנטים לסיעוד בהקשר תרבותי הסתיים ופורסם בפברואר 2021. כמו כן, אני שותפה בקבוצת חוקרים העוסקים במחקר על הריון, לידה והורות בתקופת מגפת הקורונה.